• Nudne i bezbarwne wnętrza? To już przeszłość!

   Masz dość nudnego i szarego mieszkania? Chciałbyś, aby każde wnętrze twojego domu było urządzone modnie i stylowo? Marzy ci się mieszkanie wyglądające jak z najlepszego katalogu wnętrz? Jeśli tak to może nadszedł czas na jakąś nową aranżację! Okazuje się, że w łatwy i bardzo prosty …Read More »
  • Oranżerie, ogród zimowy

   Stworzenie pięknego ogrodu zimowego staje się dla wielu z nas pewna realizacja marzenia, niezwykłym zwieńczeniem domowego zacisza, naturalnego piękna które pozwala na oprawę całoroczną ciekawych gatunków roślin. Wystrój domów jest bardzo różnorodna, jednak znacznie chętniej podejmujemy się wyzwania jakim jest inwestycja związana z zimowym ogrodem, …Read More »
  • Przestrzeń pełna lata

   Kolory na ścianach, syficie czy na podłodze są doskonałą aranżacją słonecznych letnich pomieszczeń, które energetyka jaka się w nich znajduje mają zarażać domowników w najzimniejszy grudniowy dzień. Stawianie na bardzo energetyczne odcienie żółci, pomarańczy, naturalnej zieleni, ale także barw ziemi, czyli brązów, popieli, czy czerni …Read More »

Salony fryzjerskie są miejscami do których wiele kobiet bardzo się przywiązuje, umiejętne wytworzenie więzi między właścicielem a klientką stanowi o pewnej renomie, umiejętności działania na kształtującym się, a zarazem bardzo wymagającym rynku. Wystrój stanowi często najbardziej o skutecznie, nowoczesne wykończenia, piękne kolory, dbałość o bardzo różnorodny sprzęt, zaplecze związane z kosmetykami, możliwość zakupienia odpowiednich artykułów na miejscu. Jakość i precyzja a przy okazji wsłuchanie się w wymagania jakie stawiane są przez nowoczesnego klienta. Możliwość różnorodnych zabiegów dodatkowych jak choćby stoisko kosmetyczne, czy wizaż paznokcia, także bardzo mocno wchodzi w kanon nowoczesnych salonów fryzjerskich. Orientalne akcenty doskonale nadają się do salonów piękności, harmonia, feng shui którego zastosowanie ma na celu energetykę miejsca, przyciąganie dobrymi wibracjami które wpływają na samopoczucie klientek na stale wpisując się w usługi miejsca pięknego, nowoczesnego i zachęcającego do spędzania w nim czasu.

Comments are closed.