• Aranżacja wnętrz – czy warto korzystać z usług projektanta?

   Aranżacja wnętrz wcale nie jest takim łatwym zadaniem, jak na początku mogłoby się wydawać. Wnętrza mogą być czasem bardzo kapryśne, poza tym jeśli nie masz zmysłu aranżacyjnego a twoja kreatywność i pomysłowość jest raczej na niskim poziomie, to aranżacja wnętrz może być dla ciebie nie …Read More »
  • Przestrzeń pełna lata

   Kolory na ścianach, syficie czy na podłodze są doskonałą aranżacją słonecznych letnich pomieszczeń, które energetyka jaka się w nich znajduje mają zarażać domowników w najzimniejszy grudniowy dzień. Stawianie na bardzo energetyczne odcienie żółci, pomarańczy, naturalnej zieleni, ale także barw ziemi, czyli brązów, popieli, czy czerni …Read More »
  • Rolety rzymskie – praktyczne oraz stylowe

   Rolety pełnią bardzo ważną rolę jeśli chodzi o wystrój mieszkania. Po pierwsze są one bardzo praktyczne oraz stylowe. Rolety zapewniają nam ochronę przed światłem słonecznym, prócz tego gwarantują nam większą prywatność i ochronę przez wzrokiem innych osób. Po drugie są one również niezwykle stylowe i …Read More »

Salony fryzjerskie są miejscami do których wiele kobiet bardzo się przywiązuje, umiejętne wytworzenie więzi między właścicielem a klientką stanowi o pewnej renomie, umiejętności działania na kształtującym się, a zarazem bardzo wymagającym rynku. Wystrój stanowi często najbardziej o skutecznie, nowoczesne wykończenia, piękne kolory, dbałość o bardzo różnorodny sprzęt, zaplecze związane z kosmetykami, możliwość zakupienia odpowiednich artykułów na miejscu. Jakość i precyzja a przy okazji wsłuchanie się w wymagania jakie stawiane są przez nowoczesnego klienta. Możliwość różnorodnych zabiegów dodatkowych jak choćby stoisko kosmetyczne, czy wizaż paznokcia, także bardzo mocno wchodzi w kanon nowoczesnych salonów fryzjerskich. Orientalne akcenty doskonale nadają się do salonów piękności, harmonia, feng shui którego zastosowanie ma na celu energetykę miejsca, przyciąganie dobrymi wibracjami które wpływają na samopoczucie klientek na stale wpisując się w usługi miejsca pięknego, nowoczesnego i zachęcającego do spędzania w nim czasu.

Comments are closed.