• Płytki Cisa Ceramiche Liberty

   Warto skorzystać z bogatej oferty płytek ceramicznych na rynku. Wiele firm specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, gresów, płytek na podłogę czy na ścianę. W ofercie można znaleźć płytki, które pochodzą od polskich i zagranicznych producentów – tylko tych najlepszych. Najlepsze płytki w Polsce sprowadzane …Read More »
  • Sypialnia w niepowtarzalnym stylu

   Sypialnia dla wielu z nas pomieszczenie bardzo intymne, dostępne dla domowników oczywiście, wystrój tego miejsca uzależniony jest w głównej mierze od naszych indywidualnych potrzeb. Ogromne łóżka, stalowe ramy, miękkie materace czy baldachimy, a może składane sofy pozwalające nam na schowanie kołdry i poduszek w taki …Read More »
  • Nietypowy pomysł na lokal

   Nietypowe pomysły na loka często okazują się dość ciekawym motywem przewodnim jaki kształtuje nie tylko rozpoznawalność, ale i zaufanie klientów. Greckie klimaty, Hiszpański temperament, czy Szwajcarska punktualność, wykorzystanie starych elementów jakie wiele osób posiada w domach, stare maszyny do szycia, piękne antyki w postaci stołów, …Read More »

Niewielki metraż mieszkania dla wielu z nas staje się problemem wystroju, w jaki sposób połączyć funkcjonalność, elegancję i użyteczność aranżowanych pomieszczeń? Ikea jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu problemów jakie pojawiają się w nowoczesnym społeczeństwie, starania projektantów i architektów sprawiają że mieszkania zyskują blasku i ciekawych połączeń, rozwiązania jakie zostają nam proponowane sprawiają że każdy jest w stanie dobrać dla siebie coś ciekawego i niezwykłego zarazem. Ważne jest jednak dość szerokie działanie pozwalające na zapoznawanie się z możliwościami jakie daje nam fińska firma z wieloletnia tradycją. Aranżowanie przestrzeni mieszkalnych, ale także dobranie odpowiednich dodatków takich jak garnki, naczynia, kubki czy zastawa obiadowa, kapy, zasłony, poduszki flakony czy kwiaty, wszystko w jednym miejscu, krok po kroku unowocześniane, zmieniane, i dostosowywane do naszych wymagań i trendów jakie panują na rynku wykończeniowym.

Comments are closed.