• Okna drewniane do mieszkania

   Zastanawiasz się nad tym jakie okna wybrać do swojego mieszkania? Z całą pewnością wybór nie jest taki prosty, gdyż na rynku znajdziesz dziś wiele różnorodnych modeli. Jednak na pewno zależy ci na tym, aby twoje mieszkanie było urządzone modnie oraz stylowo, prócz tego również praktycznie, …Read More »
  • Hydraulik na miarę złota

   Dyskretny blask świec, wanna pełna aromatycznej piany, a w tle delikatne dźwięki ulubionej nastrojowej muzyki… Brzmi jak całkiem niezły plan na wymarzony relaks w sobotni wieczór po tygodniu pełnym wyzwań. Oczami wyobraźni już zanurzasz się w wodzie, sięgasz do kieliszek wina i oddajesz się słodkiemu, …Read More »
  • Decoupage motywem przewodnim

   Zmiany, każdy z nas od czasu do czasu jej potrzebuje, często brak funduszy na nowe meble jest ogromną przeszkoda do zrealizowania założenia opiewającego na odświeżeniu, unowocześnieniu mieszkania i jego wystroju. W poszukiwaniu inspiracji warto zwrócić się ku dziedzinie dość już rozpoznawalnej na naszym rynku jak …Read More »

Znaleźć odpowiedni salon fryzjerski to w dzisiejszych czasach naprawdę trudne zadanie. Mimo iż, w każdym mieście, a nawet na wsi powstają liczne salony fryzjerskie. Jednak wybór najlepszego pod każdym względem to ogromny problem.

Na co zwrócić uwagę wybierając salon fryzjerski?

Istnieją pewne kryteria, według których klienci oceniają salony fryzjerskie. Do najważniejszych z nich należą między innymi:

 • Umiejętności fryzjerskie

To chyba najważniejszy aspekt, na które zwracają uwagę klienci. Im więcej kursów i szkoleń posiadają fryzjerzy, tym ich umiejętności będą dużo wyższe. Wszelkie certyfikaty najczęściej rozwieszane są na ścianach salonów.

 • Zasady higieny

To również bardzo ważny aspekt. Bardzo ważne jest, aby wszelkie narzędzia typu grzebienie czy nożyczki były używane tylko wobec jednego klienta. Z pewnością dezynfekcja uchroni przed przenoszeniem chorób czy bakterii.

 • Kultura panująca w salonie

Wbrew pozorom kultura panująca w salonie ma ogromne znaczenie. Jeżeli wchodzimy do danego salonu, a w czasie wykonywania zabiegów fryzjerzy obgadują pozostałych klientów, to automatycznie nasza ocena tego salonu spada.

 • Czas poświęcony klientom

To również bardzo ważne. Kto z nas nie był świadkiem, jak fryzjer znacznie się śpieszył, ponieważ zaraz umówiona była kolejna klientka. To naprawdę bardzo nie profesjonalne, że gabinety fryzjerskie chcą obsłużyć jak największą ilość klientów w najkrótszym czasie.

Jeżeli decydujemy się na wizytę w nowym salonie kosmetycznym znalezionym na przykład na https://www.moment.pl/fryzjer zwróćmy uwagę właśnie na te rzeczy, ponieważ są one naprawdę ważne.

Comments are closed.