• Pomysły na ciekawe wnętrza – gdzie szukać inspiracji

   Na pewno chciałbyś, aby twoje mieszkanie prezentowało się stylowo, modnie i gustownie. Na pewno nie jesteś jedyny, ponieważ każdemu z nas marzy się mieszkanie, które jest urządzone ciekawie, modnie oraz praktycznie. Jeśli doszedłeś do wniosku, że nadszedł czas na odświeżenie twojego mieszkania, to na pewno …Read More »
  • Inspiracje – wystrój wnętrz w stylu retro

   Styl retro apogeum swojej świetności przeżywał w latach sześćdziesiątych. Wtedy to każdy dom był ucharakteryzowany w ten sposób i było to czymś normalnym i oczywistym. Dziś stanowi to jeden z najważniejszych elementów modnego wystroju wnętrz. Styl retro charakteryzuje się przede wszystkim klasycznym starym wystrojem, czyli …Read More »
  • Najlepsza hurtownia alkoholi – po czym ją poznać?

   Nie każda hurtownia alkoholi jest godna wyboru. Do niektórych zniechęca zbyt ubogi asortyment i wysokie ceny. Czy w związku z tym najlepszą hurtownią jest ta, która oferuje duży wybór alkoholu w niskich cenach? Częściowo tak, ale nie do końca.Read More »

Kawalerka jest elementem przez który wiele osób w swoim życiu, na stracie przechodzi, bardzo ograniczona przestrzeń, możliwości zawierające się w kilkudziesięciu metrach kwadratowych, czy istnieją sposoby na dostosowanie rozwiązań do takiego metrażu, aby nasze życie nie polegało na ciągłej sztuce upychania? Oczywiście, że tak wystarczy zaglądnąć do nowoczesnych salonów meblowych, aby przekonać się że pojawiają się projekty obejmujące zagospodarowanie nawet niewielkich przestrzeni mieszkalnych. Opuszczane stoły, doskonałe meble zmieniające wygląd naszego mieszkania, dodatkowo schowki i półki są rozwiązaniem dla osób z większą ilością rzecz. Pomysłowość, to najważniejszy punkt kiedy mamy do czynienia z bardzo ograniczonym metrażem. Współpraca ze specjalistami pozwoli na wykorzystanie wyższych mieszkań, zamontowanie antresoli, postawienie ogromnej szafy typu Komandor, ogranicza konieczność dodatkowych mebli dzięki czemu kolejne metry kwadratowe pozostają do dyspozycji.

Comments are closed.