• Stylowe rolety pionowe

   Rolety są niezwykle ważnym elementem wystroju. Dziś wiele osób inwestuje w rolety bądź żaluzje – dlaczego? Z pewnością łączą one w sobie bardzo wiele zalet. Po pierwsze doskonale radzą sobie z promieniami słonecznymi. Często przeszkadza nam wpadające przez okno słońce, a rolety świetnie sobie z …Read More »
  • Statki, piasek, morze

   Aranżacje mieszkaniowe są bardzo rożne, dla jednych wygoda, dla innych nowoczesność, a dla jeszcze innych wyjątkowe często niezwykłe połączenia stają się motywem przewodnik który widnieje w naszych mieszkaniach. Morski klimat ma wiele odsłon, wystrój ten wymaga jednak umiejętnego nadania przestrzeni ciepła, przyjemnego niebieskiego odcienia, a …Read More »
  • Hydraulik na miarę złota

   Dyskretny blask świec, wanna pełna aromatycznej piany, a w tle delikatne dźwięki ulubionej nastrojowej muzyki… Brzmi jak całkiem niezły plan na wymarzony relaks w sobotni wieczór po tygodniu pełnym wyzwań. Oczami wyobraźni już zanurzasz się w wodzie, sięgasz do kieliszek wina i oddajesz się słodkiemu, …Read More »

Stworzenie pięknego ogrodu zimowego staje się dla wielu z nas pewna realizacja marzenia, niezwykłym zwieńczeniem domowego zacisza, naturalnego piękna które pozwala na oprawę całoroczną ciekawych gatunków roślin. Wystrój domów jest bardzo różnorodna, jednak znacznie chętniej podejmujemy się wyzwania jakim jest inwestycja związana z zimowym ogrodem, na nasz klimat jest to doskonały pomysł na stworzenie miejsca ucieczki od codziennych problemów, elementu z jakim warto się zapoznać. Nie ma znaczenia czy współpracujemy z architektami wnętrz ,czy ogrodów, inspiracje pojawiają się w wielu miejscach, warto czerpać niezwykłe pomysły przekładające się na nasze codzienne życie, zmieniające je i nadające mu zupełnie innego oddźwięku. Oranżerie to doskonałe miejsce pozwalające na obcowanie z naturom nawet gdy w kalendarzu widnieje nam środek grudnia, piękno, niezwykłość, a także klimatyczności takich miejsc znacznie podnosi i poprawia nasze samopoczucie. Nasz świat się zmienia, zmieniają się także możliwości kształtowania i gospodarowania naszymi nieruchomościami, inwestycja w zimowy ogród jest doskonałym sposobem na całoroczną zieleń w naszym domu.

Comments are closed.