• Aranżacja wnętrz – czy warto korzystać z usług projektanta?

   Aranżacja wnętrz wcale nie jest takim łatwym zadaniem, jak na początku mogłoby się wydawać. Wnętrza mogą być czasem bardzo kapryśne, poza tym jeśli nie masz zmysłu aranżacyjnego a twoja kreatywność i pomysłowość jest raczej na niskim poziomie, to aranżacja wnętrz może być dla ciebie nie …Read More »
  • Wnętrza z pomysłem- tapety

   Na rynku pojawia się wiele nowoczesnych, winylowych, bardzo łatwo zmywalnych tapet, piękne kolorowe, wzorzyste. Zarówno dla miłośników pewnych standardów jak wzorki, czy delikatne zdobienie, ale również miłośnicy dżinsu, starych fotografii, czy gazet mają okazje odleźć dla siebie doskonale dopasowane produkty do ich potrzeb. Hitem i …Read More »
  • Salon zachęcający do spędzania w nim czasu

   Dlaczego pojawiają się miejsca w których spędzamy czas bardzo chętnie, a są takie z których uciekamy bardzo szybko? Wystrój magia jaką to działanie ma w sobie sprawia że jedne pomieszczenia stają się bardzo przyjemne przytulne, zachęcające do spędzania w nich czasu, a inne swoją prostota …Read More »

Wiele osób mieszkając w kawalerkach zastanawia się jak oddzielić przestrzeń sypialnianą, od kuchennej i dziennej? Rozwiązaniem staje się stosowanie nowoczesnych trendów wystrojonych jakie dostępne są w wielu miejscach, stosowanie parawanów jest pomysłem dla tych z nas którzy potrafią docenić orientalne piękno i prostotę, dla bardziej wymagających doskonałym pomysłem jest postawienie ścianki działowej. Oczywiście odpowiednie rozplanowanie mieszkania to klucz do sukcesu. Kiedy mamy do dyspozycji bardzo małe przestrzenie parawany są ciekawszym pomysłem, możliwość szybkiego rozłożenia i otwarcia przestrzeni sprawia że dowolność wpływa na naszą korzyść. Gdy mówimy o przestronnych kawalerkach ścianki działowe są znacznie lepszym rozwiązaniem. Dbałość o jaśniejszą kolorystykę, wykorzystanie światła dla optycznego powiększenia przestrzeni, lustrzane motywy pozwalają na oszukanie metrażu i dodatnie kilku metrów kwadratowych. Rezygnacja z wielkiej ilości mebli i bibelotów, stawianie na przestrzeń także jest pomysłem godnym prezentowania.

Comments are closed.