• Jak urządzić małą kuchnię?

   Urządzenie małej kuchni może być nie lada problemem. Z pewnością o wiele łatwiej urządza się wnętrza o dużym metrażu, niestety obecnie nie każdy dysponuje dużą oraz przestronną kuchnią. Co więc zrobić, aby twoja mała i niewielka kuchnia była urządzona praktycznie oraz stylowo? Na pewno musisz …Read More »
  • Inspiracje – wystrój wnętrz w stylu retro

   Styl retro apogeum swojej świetności przeżywał w latach sześćdziesiątych. Wtedy to każdy dom był ucharakteryzowany w ten sposób i było to czymś normalnym i oczywistym. Dziś stanowi to jeden z najważniejszych elementów modnego wystroju wnętrz. Styl retro charakteryzuje się przede wszystkim klasycznym starym wystrojem, czyli …Read More »
  • Płytki Cisa Ceramiche Liberty

   Warto skorzystać z bogatej oferty płytek ceramicznych na rynku. Wiele firm specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, gresów, płytek na podłogę czy na ścianę. W ofercie można znaleźć płytki, które pochodzą od polskich i zagranicznych producentów – tylko tych najlepszych. Najlepsze płytki w Polsce sprowadzane …Read More »

Piękno, pojęcie bardzo względne, zmieniające się wraz z naszymi zamiłowaniami, upodobaniami czy trendami jakie obecnie działają na naszym rynku, ważne jest jednak dostosowanie naszych przestrzeni mieszkalnych do wymogów jakie sami stawiamy w nowoczesnym świecie. Jakość to element najważniejszy, nasze możliwości działania, piękne meble, ciekawe aranżacje znajdujące upust na naszych ścianach cy podłogach. Drewno, naturalne składniki to nowoczesne spojrzenie na wystrój w naszym domu, dodatkowo kolorystyka przestaje być płona i bez wyrazu, kolory to odpowiedź na nowoczesny rynek z jakim obecnie mamy styczność. Antyki, połączone z nowoczesnym stylem, perskie dywany i pastelowe ściany, łóżka z baldachimem i ciemne wykończenia mebli. Zmiany z jakimi dziś mamy do czynienia pokazują nam wieki krok jaki każdy z nas poczynił w dbałości o zmieniający się świat, jakość, która jest niezwykłym wyznacznikiem naszych czasów. Znacznie chętniej współpracujemy z architektami wnętrz dzięki czemu nasze mieszkania zyskują na niepowtarzalności i pięknie aranżacyjnym.

Comments are closed.