• Piękno w naszym domu

   Piękno, pojęcie bardzo względne, zmieniające się wraz z naszymi zamiłowaniami, upodobaniami czy trendami jakie obecnie działają na naszym rynku, ważne jest jednak dostosowanie naszych przestrzeni mieszkalnych do wymogów jakie sami stawiamy w nowoczesnym świecie. Jakość to element najważniejszy, nasze możliwości działania, piękne meble, ciekawe aranżacje …Read More »
  • Klasyczne wnętrza – czy to już przeżytek?

   Jeszcze kilkanaście lat temu najbardziej popularnymi aranżacjami były aranżacje klasyczne. Większość z nas wychowywała się w domu, który urządzony był właśnie w stylu klasycznym – drewniane duże meble, przede wszystkim praktyczne, aczkolwiek również stylowe. Dziś mamy mnóstwo najróżniejszych stylów – nowoczesny, minimalistyczny, rustykalny i wiele …Read More »
  • Nietypowy pomysł na lokal

   Nietypowe pomysły na loka często okazują się dość ciekawym motywem przewodnim jaki kształtuje nie tylko rozpoznawalność, ale i zaufanie klientów. Greckie klimaty, Hiszpański temperament, czy Szwajcarska punktualność, wykorzystanie starych elementów jakie wiele osób posiada w domach, stare maszyny do szycia, piękne antyki w postaci stołów, …Read More »

Rolety pełnią bardzo ważną rolę jeśli chodzi o wystrój mieszkania. Po pierwsze są one bardzo praktyczne oraz stylowe. Rolety zapewniają nam ochronę przed światłem słonecznym, prócz tego gwarantują nam większą prywatność i ochronę przez wzrokiem innych osób. Po drugie są one również niezwykle stylowe i eleganckie, szczególnie jeśli chodzi o rolety rzymskie. Czy słyszałeś kiedyś o roletach rzymskich? W ostatnim czasie są one naprawdę ogromnym hitem jeśli chodzi o wystrój mieszkania. Rolety rzymskie są zrobione z jakościowego i solidnego materiału – wyglądem przypominają one zasłonę. Rzecz jasna do wyboru masz mnóstwo wzorów i kolorów, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Podczas podciągania rolet rzymskich na linii pionowej tworzą się małe fałdki, co wygląda naprawdę niezwykle stylowo oraz bardzo estetycznie. Rolety rzymskie doskonale będą się prezentować w każdym pomieszczeniu, świetnie prezentują się również w każdym stylu, choć najlepiej będą one wyglądać w stylu nowoczesnym.

Comments are closed.