• Przestrzeń pełna lata

   Kolory na ścianach, syficie czy na podłodze są doskonałą aranżacją słonecznych letnich pomieszczeń, które energetyka jaka się w nich znajduje mają zarażać domowników w najzimniejszy grudniowy dzień. Stawianie na bardzo energetyczne odcienie żółci, pomarańczy, naturalnej zieleni, ale także barw ziemi, czyli brązów, popieli, czy czerni …Read More »
  • Okna drewniane do mieszkania

   Zastanawiasz się nad tym jakie okna wybrać do swojego mieszkania? Z całą pewnością wybór nie jest taki prosty, gdyż na rynku znajdziesz dziś wiele różnorodnych modeli. Jednak na pewno zależy ci na tym, aby twoje mieszkanie było urządzone modnie oraz stylowo, prócz tego również praktycznie, …Read More »
  • Najlepsza hurtownia alkoholi – po czym ją poznać?

   Nie każda hurtownia alkoholi jest godna wyboru. Do niektórych zniechęca zbyt ubogi asortyment i wysokie ceny. Czy w związku z tym najlepszą hurtownią jest ta, która oferuje duży wybór alkoholu w niskich cenach? Częściowo tak, ale nie do końca.Read More »

Dlaczego pojawiają się miejsca w których spędzamy czas bardzo chętnie, a są takie z których uciekamy bardzo szybko? Wystrój magia jaką to działanie ma w sobie sprawia że jedne pomieszczenia stają się bardzo przyjemne przytulne, zachęcające do spędzania w nich czasu, a inne swoją prostota czasami nawet bardzo sztuczną elegancją czy przesadą sprawiają że źle czujemy się w takich pomieszczeniach. Ważne jest umiejętne i bardzo strategiczne działanie, kiedy obierzemy pewien temat, warto go rozwinąć do pewnego nonetu. Przesyt niestety bywa niszczącą siła całokształtu. Decydując się na nowoczesny salon warto wyposażyć go w sofy, fotele siedziska, kawowy stolik czy lawę, często spotyka się także bardzo klimatyczne kominki, które nadają ciepła i piękna wnętrzu. Salon jest miejscem reprezentatywnym w naszym domu, więc staranność wyposażenia i wystroju odbija się na wszystkich gościach którzy pojawiają się w naszych progach. Umiejętne wykorzystanie przestrzeni, oraz precyzja w działaniu kształtuje wystrój w sposób pozytywny lub negatywny.

Comments are closed.