• Hydraulik na miarę złota

   Dyskretny blask świec, wanna pełna aromatycznej piany, a w tle delikatne dźwięki ulubionej nastrojowej muzyki… Brzmi jak całkiem niezły plan na wymarzony relaks w sobotni wieczór po tygodniu pełnym wyzwań. Oczami wyobraźni już zanurzasz się w wodzie, sięgasz do kieliszek wina i oddajesz się słodkiemu, …Read More »
  • Aranżacja wnętrz – czy warto korzystać z usług projektanta?

   Aranżacja wnętrz wcale nie jest takim łatwym zadaniem, jak na początku mogłoby się wydawać. Wnętrza mogą być czasem bardzo kapryśne, poza tym jeśli nie masz zmysłu aranżacyjnego a twoja kreatywność i pomysłowość jest raczej na niskim poziomie, to aranżacja wnętrz może być dla ciebie nie …Read More »
  • Inspiracje – wystrój wnętrz w stylu retro

   Styl retro apogeum swojej świetności przeżywał w latach sześćdziesiątych. Wtedy to każdy dom był ucharakteryzowany w ten sposób i było to czymś normalnym i oczywistym. Dziś stanowi to jeden z najważniejszych elementów modnego wystroju wnętrz. Styl retro charakteryzuje się przede wszystkim klasycznym starym wystrojem, czyli …Read More »

Rolety są niezwykle ważnym elementem wystroju. Dziś wiele osób inwestuje w rolety bądź żaluzje – dlaczego? Z pewnością łączą one w sobie bardzo wiele zalet. Po pierwsze doskonale radzą sobie z promieniami słonecznymi. Często przeszkadza nam wpadające przez okno słońce, a rolety świetnie sobie z nim poradzą. Wiele osób montuje również rolety w sypialni, gdyż jak wiadomo – w ciemnościach na ogół śpi się o wiele przyjemniej. Po drugie rolety dają także większą prywatność. Nie musisz się obawiać, że jakiś wścibski sąsiad zaglądnie ci do okna – w każdej chwili możesz je zasłonić. Rolety z pewnością szczególnie przydadzą się osobom, które mieszkają na parterze bądź w domku jednorodzinnym – jak wiadomo wnętrze domu jest wówczas o wiele bardziej widoczne. Warto więc w nie zainwestować. Po trzecie rolety są nie tylko praktyczne, ale również bardzo stylowe i eleganckie. Dziś na rynku znajdziesz naprawdę bardzo wiele najróżniejszych modeli rolet, na przykład rolety rzymskie, rolety poziome czy rolety pionowe. Rolety pionowe obecnie cieszą się ogromną popularnością, szczególnie, że do wyboru masz wiele modeli.

Comments are closed.