• Retro salon mody, niepowtarzalność i piękno

   Retro styl wpisuje się w kanony nowoczesnego wystroju wnętrz, współczesne salony mody, to miejsca niezwykłe łączące ze sobą różnorodność barw, fasonów, tkanin czy dzianin. Dostosowanie odpowiedniego wyposażenia takiego miejsca bywa elementem nie tylko trudnym co bardzo wymagającym, moda w stylu retro dodatków, pasków na ścianie, …Read More »
  • Wystrój ogrodu

   Ogród oaza zieleni, niezwykłe miejsce które pozwala nam na znacznie ciekawsze obcowanie z przyroda, miejsce niezwykłych zabaw naszych dzieci. Wystrój ogrodu stanowi dla wielu z nas wciąż element bardzo tajemniczy, działanie sprawiające że nasz ogród cały rok jest zielony wymaga wiedzy, ale także precyzji w …Read More »
  • Tapety do sypialni – jak je wybrać?

   W sypialni bardzo duże znaczenie powinny mieć ściany. Zazwyczaj malujemy je na spokojne, stonowane kolory, ale aranżacja sypialni może być ciekawa również jeśli wykorzystamy w tym celu starannie dopasowane tapety. Ogólnie, tapety do sypialni mogą dać interesujący efekt, tym bardziej, że do dyspozycji mamy multum …Read More »

Sypialnia dla wielu z nas pomieszczenie bardzo intymne, dostępne dla domowników oczywiście, wystrój tego miejsca uzależniony jest w głównej mierze od naszych indywidualnych potrzeb. Ogromne łóżka, stalowe ramy, miękkie materace czy baldachimy, a może składane sofy pozwalające nam na schowanie kołdry i poduszek w taki sposób aby nikt nie widział?! Rozwiązania zależą od nas samych, najważniejsze jest, aby wystrój naszego mieszkania i sypialni spełniał nasze oczekiwania, ciemniejsza kolorystyka sprzyja odpoczynkowi, regenerowaniu sił, nabieraniu nowej energii do działania. Jaśniejsze kolory lepiej rezerwować do miejsc w których spędzamy większą część dnia. Dla tych którzy niestety nie mają możliwości wygenerowania osobnej sypialni połączenie, wystrojów jest działaniem koniecznym. Osiągnięcie złotego środka bywa bardzo problematyczne, jednak inspiracje odnaleźć można na każdym kroku, pojawiają się doskonałe sklepy meblarskie jak choćby Ikea, która zaskakuje nas bardzo często prostotą rozwiązania, pomysłowością i wyjątkowym oszczędzaniem powierzchni mieszkalnej.

Comments are closed.