• Piękno w naszym domu

   Piękno, pojęcie bardzo względne, zmieniające się wraz z naszymi zamiłowaniami, upodobaniami czy trendami jakie obecnie działają na naszym rynku, ważne jest jednak dostosowanie naszych przestrzeni mieszkalnych do wymogów jakie sami stawiamy w nowoczesnym świecie. Jakość to element najważniejszy, nasze możliwości działania, piękne meble, ciekawe aranżacje …Read More »
  • Wystrój ogrodu

   Ogród oaza zieleni, niezwykłe miejsce które pozwala nam na znacznie ciekawsze obcowanie z przyroda, miejsce niezwykłych zabaw naszych dzieci. Wystrój ogrodu stanowi dla wielu z nas wciąż element bardzo tajemniczy, działanie sprawiające że nasz ogród cały rok jest zielony wymaga wiedzy, ale także precyzji w …Read More »
  • Parawany, ścianki działowe, kawalerka pod obstrzałem

   Wiele osób mieszkając w kawalerkach zastanawia się jak oddzielić przestrzeń sypialnianą, od kuchennej i dziennej? Rozwiązaniem staje się stosowanie nowoczesnych trendów wystrojonych jakie dostępne są w wielu miejscach, stosowanie parawanów jest pomysłem dla tych z nas którzy potrafią docenić orientalne piękno i prostotę, dla bardziej …Read More »

Sypialnia dla wielu z nas pomieszczenie bardzo intymne, dostępne dla domowników oczywiście, wystrój tego miejsca uzależniony jest w głównej mierze od naszych indywidualnych potrzeb. Ogromne łóżka, stalowe ramy, miękkie materace czy baldachimy, a może składane sofy pozwalające nam na schowanie kołdry i poduszek w taki sposób aby nikt nie widział?! Rozwiązania zależą od nas samych, najważniejsze jest, aby wystrój naszego mieszkania i sypialni spełniał nasze oczekiwania, ciemniejsza kolorystyka sprzyja odpoczynkowi, regenerowaniu sił, nabieraniu nowej energii do działania. Jaśniejsze kolory lepiej rezerwować do miejsc w których spędzamy większą część dnia. Dla tych którzy niestety nie mają możliwości wygenerowania osobnej sypialni połączenie, wystrojów jest działaniem koniecznym. Osiągnięcie złotego środka bywa bardzo problematyczne, jednak inspiracje odnaleźć można na każdym kroku, pojawiają się doskonałe sklepy meblarskie jak choćby Ikea, która zaskakuje nas bardzo często prostotą rozwiązania, pomysłowością i wyjątkowym oszczędzaniem powierzchni mieszkalnej.

Comments are closed.